Základní údaje o vysoké škole

 

Úspěšná akreditace profesního bakalářského oboru v roce 2019

Národní akreditační úřad pro vysoké školství (NAÚ)  schválil dne 29. 9. 2019  žádost Vysoké školy obchodní a hotelové v Brně o udělení akreditace studijního programu. 

Rozhodnutí je výysledkem  náročného akreditačního řízení a je zprávou, že Vysoká škola obchodní a hotelová Brno je kvalitní školou se stabilními základy. Svým významným zastoupením v oblasti vzdělávání v profesních oborech hotelnictví a cestovního ruchu je již tradičním pilířem ve svém regionu.

Vysoká škola obchodní a hotelová v Brně  získala, jako jedna z prvních soukromých vysokých škol na Moravě akreditaci  profesně orientovaného studijního programu. Jedná se o studijní program Management hotelnictví a cestovní ruch.

       

Vysoká škola obchodní a hotelová (VŠOH) získala státní souhlas působit jako soukromá vysoká škola neuniverzitního typu podle par. 39, par. 87, písmene f a paragrafu 105 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách) v roce 2006.

Základním cílem VŠOH je naplnit poslání neuniverzitní vysoké školy, která vybaví absolventa potřebnými teoretickými znalostmi i praktickými

zkušenostmi pro výuku managerských funkcí v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu.

 

Bakalářské studijní programy:      Gastronomie, hotelnictví a turismus


 

Studijní obor:                                  Management hotelnictví a cestovního ruchu

                                              

                                            Gastronomie, hotelnictví a cestovní ruch

 

Forma studia:                           prezenční (denní)

                                             kombinovaná (dálková) 


Partneři školy
© 2010 Hotelová škola Brno | webdesign by Peax | Zpět na rozcestník