Aktuality

02. 01. 2017
Elektronické informační zdroje VŠOH

Od 1. 1. 2017 jsou pro akademické pracovníky a studenty VŠOH zpřístupněny elektronické informační zdroje CABI Choice eBooks Tourism Business Management (kolekce 50 titulů zaměřená na cestovní ruch, hotelnictví, management) a databáze Leisure and Tourism Database, která  se zaměřuje na turismus a cestování. Přístup je možný na adrese www.infozdroje.cz.

06. 11. 2015
Publikace v rámci čtenářských dílen

V rámci projektu Podpora kurikulární inovace Hotelové školy Brno, reg. č.: CZ.1.07/1.1.00/56.0353, byly pro čtenářské dílny zakoupeny nové tituly. Seznam titulů naleznete zde.

31. 08. 2015
Čtenářská gramotnost - Čtenářské dílny

V rámci projektu "Podpora kurikulární inovace Hotelové školy Brno" připravujeme nákup celkem 100 kusů publikací pro rozšíření čtenářské gramotnosti. Součástí zakoupených publikací budou také tematické odborné knihy pro vyučující.

21. 10. 2014
Studijní opory pro předměty v anglickém jazyce

V rámci projektu Synergie 4IN, reg. č.: CZ.1.07/2.2.00/28.0133 byly vydány studijní opory pro předměty v anglickém jazyce. Studijní opory jsou k zapůjčení v knihovně informačního centra Bosonožská 9.

18. 04. 2014
Nové odborné publikace v rámci projektu Synergie 4IN

V rámci projektu  SYNERGIE 4IN - rozvoj diverzifikace vzdělávacích aktivit akreditovaného studijního programu Vysoké školy obchodní a hotelové: INovace, INternacionalizace, INiciace, INtegrace CZ.1.07/2.2.00/28.0133 byly zakoupeny další odborné publikace. Publikace je možno zapůjčit v knihovně informačního centra školy.

10. 04. 2014
Nové publikace v rámci projektu Podpora individualizace

V rámci projektu Podpora individualizace výuky žáků Hotelové školy,  reg. číslo: CZ.1.07/1.5.00/34.0104 byla zakoupena naučná a beletristická literatura pro rozvoj čtenářské a matematické gramotnosti žáků. Seznam zakoupených publikací naleznete zde.

Informační centrum

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

Vítejte na webových stránkách Informačního centra Hotelové školy.

 

Informační centrum Hotelové školy s knihovnou a studovnami vzniklo jako výsledek projektu ESF v rámci operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost s názvem Vytvoření informačního centra Hotelové školy Brno .

Cílem projektu je fungující komplexně vybavené informační centrum sloužící studentům i pedagogům školy zahrnující služby knihovny, studovny, edičního střediska s reprografickými službami a webovými stránkami s rezervačním systémem.

 

Partnery projektu jsou:

Česká barmanská asociace                Svaz obchodu a cestovního ruchu

                                                                  

                                                                                    

                                                                       

Fotogalerie

Vitrtuální prohlídka


Partneři školy
© 2010 Hotelová škola Brno | webdesign by Peax | Zpět na rozcestník