21. 10. 2019 | Barbora Šušlíková H4B | 1. místo Brněnský soudek 2019 | |
Martin Šujan H2B | 2. místo Brněnský soudek 2019 | ||
23. 5. 2019 | tým žáků: Natálie Bagárová, | 3. místo regionálního kola soutěže Rozpočtisito! | |
Martina Havránková, | |||
Kristýna Lencová, Vanessa Ertlbauerová H2A | |||
22.10. 2018 | Barbora Šušlíková H3B | 1. místo Brněnský soudek 2018 | |
16.10.2017 | Barbora Šušlíková H2B | 1. místo Brněnský soudek 2017 | |
David Šlezingr H3B | 2. místo Brněnský soudek 2017 | ||
Svatomír Urban H2B | 3. místo Brněnský soudek 2017 | ||
16.10.2017 | Iveta Konečná H4B | 3. místo Mladý sommelier 2017 | |
8.2.2018 | Barbora Bečáková H2B | 4. místo okresní kolo olympiády v AJ | |
6.3.2018 | tým žáků: Marcel Hladký, Thomas Widder, | 2. místo v městském kole AŠSK Brno v turnaji ve futsale | |
David Válka, Peter Jakubovich, | |||
Ondřej Havlín, Adam Burger a Josef Šiška |
19.10.2016 | Bohuslava Plachá H2A | 1. místo Brněnský soudek 2016 | |
Josef Šiška H3B | 2. místo Brněnský soudek 2016 | ||
Barbora Šušlíková H1B | 3. místo Brněnský soudek 2016 |
21.10.2015 | Josef Šiška H2B | 1. místo Brněnský soudek 2015 | |
David Šlezingr H1B | 3. místo Brněnský soudek 2015 |
1.10.2014 | Dana Elizabeth Dobrovodská H4A | 1. místo Mladý sommelier 2014 | |
Zdeňka Zimová H3B | 2. místo Mladý sommelier 2014 | ||
1.10.2014 | Dana Elizabeth Dobrovodská H4A | 1. místo Brněnský soudek 2014 | |
Michael Hýbl H2B | 3. místo Brněnský soudek 2014 |
25.4.2014 | Adam Hrazdílek H2B | 4. místo Makro Kuchařský pětiboj Praha 2014 | |
16.10.2013 | Marek Chrást H2A | 1. místo Brněnský soudek 2013 | |
Edita Wienerová H2A | 2. místo Brněnský soudek 2013 | ||
Michael Hýbl H1B | 3. místo Brněnský soudek 2013 | ||
16.10.2013 | Dana Elizabeth Dobrovodská H3A | 3. místo Mladý sommelier 2013 |
9.4.2013 | Simona Zelinková H4A | barmanský pohár Stock Junior za rok 2012 | |
23.1.2013 | Simona Zelinková H4A | 3. místo Žatecký pivo CUP 2013 |
13.2.2012 | Petra Mikulová | 1. místo ve školním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru historie | |
Postup do městského kola 4. dubna 2012 | |||
23.2.2012 | Futsalový turnaj | 2. místo | |
27.1.2012 | Kateřina Horáková | 2. místo v zeměpisné soutěži Moravská Brána v rámci veletrhu Toursim Expo Olomouc | |
Barbora Válková | |||
Jiří Barva | |||
21.11.2011 | Monika Zemanová H4C | 5. - 8. místo v soutěži Region Regina v rámci Go a Regiontour | |
19.10.2011 | Klára Šedivá | 1. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier Brno, hotel Slovan | |
Barbora Válková | 3. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier Brno, hotel Slovan | ||
Tomáš Černohorský | mezinárodní soutěž Mladý sommelier Brno, hotel Slovan | ||
20.9.2011 | Tomáš Černohorský H3B | 1. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier školní kolo | |
Tereza Křehlíková H4C | 2. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier školní kolo | ||
Daniel Tulis H3B | 3. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier školní kolo | ||
20.9.2011 | Jan Fišar H3B | 1. místo v mezinárodní soutěži Brněnský soudek školní kolo | |
Kateřina Svobodová H1B | 2. místo v mezinárodní soutěži Brněnský soudek školní kolo | ||
Andrea Bravencová H3A | 3. místo v mezinárodní soutěži Brněnský soudek školní kolo |
28.1.2011 | Lea Chatrná H4B | 3. místo v družstvech v zeměpisné soutěži Moravská brána, Olomouc | |
Martina Žáčková H4C | |||
Michal Ševčík H3D | |||
26.1.2011 | Hana Rakovičová H4D | 1. místo v barmanské soutěži Žatecké pivo cup 2011, Žatec | |
20.11.2010 | Hana Rakovičová H4D | 3. místo v barmanské soutěži Gastrofestival Ostrava 2010 | |
15.11.2010 | Lea Chatrná H4B | 3. místo v soutěži talentů pro cestovní ruch PROFI GO 2010 | |
3.11.2010 | Hana Rakovičová H4D | 3. místo v barmanské soutěži X. Metelka Austerlitz Cup 2010, Slavkov u Brna | |
21.10.2010 | Nicol Vavřichová H4D | 1. místo v barmanské soutěži Amundsen Valmez Cup, Valašské Meziříčí | |
Hana Rakovičová H4D | 2. místo v barmanské soutěži Amundsen Valmez Cup, Valašské Meziříčí | ||
19.10.2010 | Hana Rakovičová H4D | 1. místo v barmanské soutěži Finlandia Cup, Mariánské Lázně | |
Nicol Vavřichová H4D | 3. místo v barmanské soutěži Finlandia Cup, Mariánské Lázně | ||
14.10.2010 | Hana Rakovičová H4D | 1. místo v barmanské soutěži Lázeňský pohár, Jeseník |
14.5.2010 | Hana Rakovičová H3D | 2. místo v barmanské soutěži Hvězda Mattoni cup, Bruntál | |
29.4.2010 | Hana Rakovičová H3D | 2. místo v barmanské soutěži Skvrňanský šejkr, Plzeň | |
Nicol Vavřichová H3D | 3. místo v barmanské soutěži Skvrňanský šejkr, Plzeň | ||
15.4.2010 | Nicol Vavřichová H3D | 1. místo v barmanské soutěži Stará myslivecká cup, Teplice | |
Hana Rakovičová H3D | 2. místo v barmanské soutěži Stará myslivecká cup, Teplice | ||
6.4.2010 | Hana Rakovičová H3D | 3. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr | |
30.3.2010 | Jolana Stejskalová H3B | 1. místo v družstvech v soutěži "Princ výčepních" - Krušovické čepování | |
Roman Hošek H4C | |||
Nikol Bohatá H3C | |||
30.3.2010 | Jolana Stejskalová H3B | 1. místo v soutěži "Princ výčepních" - Krušovické čepování | |
24.3.2010 | Hana Rakovičová H3D | 2. místo v barmanské soutěži Hanácký pohár, Prospějov | |
17.2.2010 | Patrick Knos H3A | 4. místo v městském kole olympiády v anglickém jazyce | |
7.12.2009 | Hana Rakovičová H3D | 2. místo v barmanské soutěži Vánoční pohár 2009 Brno | |
21.11.2009 | Hana Rakovičová H3D | 4. místo v barmanské soutěži Gastrofestival Ostrava | |
4.11.2009 | Hana Rakovičová H3D | 2. místo v barmanské soutěži Metelka Austerlitz Cup junior 2009, Slavkov u Brna | |
5.10.2009 | Jolana Stejskalová H3B | 1. místo v soutěži Mladý sommeliér | |
Klára Matulová H4B | 2. místo v soutěži Mladý sommeliér | ||
Nikol Bohatá H3C | 3. místo v soutěži Mladý sommeliér |
15.5.2009 | Martin Winkler H4A | 1. místo v krajském kole SOČ | |
Nikol Vavřichová H2D | 2. místo v krajském kole SOČ | ||
16.4.2009 | Hana Rakovičová H2D | 3. místo v barmanské soutěži Stará myslivecká Cup 2009 - Teplice. Kategorie Junior classic | |
7.4.2009 | Martin Winkler H4A | 1. místo v městském kole SOČ | |
6.4.2009 | Hana Rakovičová H2D | 1. místo v barmanské soutěži v kategorii junior, Brněnský šejkr Brno | |
19. - 20. 3. 2009 | Veronika Dvorníková H4D | 1. místo v angl.jazyce v celostátní konverzační soutěži hotelových škol - Petrovice u Karviné | |
8.2.2009 | Marek Reichman H4B | 3. místo v barmanské soutěži Dynybyl Hot Cup 2009 - Praha | |
22.11.2008 | Michal Driml H4A | 3. místo v barmanské soutěži Gastrofestival Ostrava 2008 | |
19.11.2008 | Marek Reichman H4B | 2. místo v barmanské soutěži Cinzano Cup 2008 - Praha | |
Jakub Šelle H2C | 3. místo ve štafetě |
22.5.2008 | Marek Reichman H3B | 2. místo v barmanské soutěži Radegast Junior Cup 2008 | |
Roman Hošek H2C | |||
13.5.2008 | Michal Driml H3A | 4. místo v barmanské soutěži Pražská vodka Cup 2008 | |
Michal Driml H3A | 2. místo | ||
8.4.2008 | Lukáš Filípek H4B | 1. místo v městském kole SOČ | |
7.4.2008 | Marek Reichman H3B | 3. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr - Monin Cup | |
9.2.2008 | Marek Reichman H3B | 3. místo v družstvech Kroměřížská juniorská koktejlová soutěž | |
Michal Driml H3A | 3. místo v družstvech Kroměřížská juniorská koktejlová soutěž | ||
18.1.2008 | Michal Driml H3A | 3. místo v barmanské soutěži Bohemia Select Cup 2008 | |
Marek Reichman H3B | 4. místo v barmanské soutěži Bohemia Select Cup 2008 | ||
7.12.2007 | Marek Reichman H3B | 1. místo v barmanské soutěži Fernet stock Cup 2007 - Pec pod Sněžkou | |
Michal Driml H3A | 2. místo v barmanské soutěži Fernet stock Cup 2007 - Pec pod Sněžkou | ||
Michal Driml H3A | 1. místo | ||
8.11.2007 | Michal Driml H3A | 1. místo v barmanské soutěži Steel Cup 2007 | |
Marek Reichman H3B | 4. místo v barmanské soutěži Steel Cup 2007 | ||
7.11.2007 | Marek Reichman H3B | 5. místo v barmanské soutěži Metelka Austerlitz Cup 2007 - Slavkov u Brna | |
29.10.2007 | David Smrčka H4A | Pražská vodka - Horeca Cup 2007 | |
Martin Hoffmann H4B | Pražská vodka - Horeca Cup 2007 | ||
22.10.2007 | Zuzana Mazánková H3A | 2. místo v barmanské soutěži Mladý sommelier 2007 - Brno | |
22.10.2007 | Ivana Sajbrtová | 3. místo v barmanské soutěži Brněnský soudek 2007 - Brno | |
Daniel Tyl H3C | zlatý certifikát |
17.6.2007 | Michal Driml H2A | 1. místo ve finále prestižní soutěže družstev juniorů Mattoni Grand Drink 2007 - Karlovy Vary | |
Marek Reichman H2C | 1. místo ve finále prestižní soutěže družstev juniorů Mattoni Grand Drink 2007 - Karlovy Vary | ||
6.6.2007 | Ondřej Krejčí H1B | stříbrný certifikát v časově měřené soutěži logických úloh a hlavolamů GENIUS LOGICUS | |
Libor Kamenský H2A | 1. místo v literární části soutěže EVROPA VE ŠKOLE | ||
Zuzana Dudychová H2B | 3. místo v literární části soutěže EVROPA VE ŠKOLE | ||
25.5.2007 | Ronald Winkler H1A | 3. místo v kategorii do 15. let a Zvláštní čestné uznání poroty | |
v literární soutěži The IMPAC Czech Young Writers Award | |||
18.5.2007 | Michal Driml 2A | 2. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2007 - Bruntál | |
18.5.2007 | Marek Reichman H2C | 3. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2007 - Bruntál | |
17.5.2007 | Markéta Mášová H2B | 3. místo ve štafetě dvojic v barmanské soutěži Radegast Junior Cup - Havířov | |
Marek Řičánek H2A | 3. místo ve štafetě dvojic v barmanské soutěži Radegast Junior Cup - Havířov | ||
24.4.2007 | Marek Reichman H2C | 13. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Labský pohár 2007 - Pardubice | |
18.4.2007 | Michal Driml H2A | Barmanská soutěž Pohár ředitelky školy - Nový Jičín | |
Marek Reichman H2C | |||
duben 2007 | Michal Driml H2A | 2. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr 2007 - Monin Cup | |
Marek Reichman H2C | 3. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr 2007 - Monin Cup | ||
únor 2007 | Zdeněk Kysilka | 3. místo v Krajském kole Olympiády v německém jazyce | |
leden 2007 | Zdeněk Kysilka | 1. místo v Městském kole Olympiády v německém jazyce | |
leden 2007 | David Smrčka H3A | Barman roku 2006 v kategorii Junior | |
Martin Hoffmann H3B | Vicebarman roku 2006 v kategorii junior | ||
Leopold Pecha H4B | Barman roku 2006 v kategorii profi s právem účasti na mistrovství světa barmanů 2007 na Tchaiwanu. | ||
leden 2007 | Marek Reichman H2C | 1. místo v 8. ročníku kroměřížské juniorské soutěže | |
Michal Driml H2A | 2. místo v 8. ročníku kroměřížské juniorské soutěže | ||
leden 2007 | Petr Chocholáč H4B | účast ve finále manažersko-marketingové soutěže Bussines Point 2007 | |
Jan Tvrdý H4B | |||
Petr Vedra H4B | |||
leden 2007 | Zdeněk Kysilka H1B | 1. místo v městském kole olympiády v německém jazyce | |
8.12.2006 | Martin Hoffmann H3B | 1. místo v barmanské soutěži FERNET JUNIOR AURUM - Černý Důl | |
30.11.2006 | Leopold Pecha H4B | 1. místo v barmanské soutěži VERPOOTEN CUP - Liberec | |
22.11.2006 | Martin Hoffmann H3B | 1. místo v barmanské soutěži FIS junior - Bohumín | |
8.11.2006 | David Smrčka H3A | 1. místo v barmanské soutěži Steel Cup junior - Třinec | |
Martin Hoffmann H3B | 2. místo v barmanské soutěži Steel Cup junior - Třinec | ||
6.11.2006 | Marek Řičánek H2A | 1. místo v barmanské soutěži Brněnský soudek | |
Markéta Mášová H2B | 2. místo v barmanské soutěži Brněnský soudek | ||
6.11.2006 | Petr Bořecký H3C | 1. místo v sommelierské soutěži Mladý sommelier Brno | |
Denisa Heikerová H3A | 2. místo v sommelierské soutěži Mladý sommelier Brno | ||
20 - 21. 10. 2006 | Leopold Pecha H4B | 3. místo v kategorii profi - Gastrofestival Ostrava | |
David Smrčka H3A | 1. místo v kategorii junior - Gastrofestival Ostrava | ||
8.9.2006 | Martin Hoffmann | 2. místo v družstvech v barmanské soutěži Junior Mattoni grand drink - Klánovice | |
David Smrčka | 2. místo v družstvech v barmanské soutěži Junior Mattoni grand drink - Klánovice |
27.8.2006 | Leopold Pecha | 3. místo v barmanské soutěži Mattoni grand drink - Teplice nad Metují | |
26.5.2006 | Martin Hoffmann | 2. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Soare Cup 2006 - Liberec | |
Ivo Cach | 1. místo v kategorii profi v barmanské soutěži Soare Cup 2006 - Liberec | ||
19.5.2006 | David Smrčka | 1. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2006 - Bruntál | |
Martin Hoffmann | 2. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2006 - Bruntál | ||
15.5.2006 | Josef Kopřiva | 1. místo v krajském kole Středoškolské odborné činnosti | |
Kateřina Rudolecká | |||
Markéta Tarrova | |||
10.4.2006 | Josef Kopřiva | 1. místo v městském kole Středoškolské odborné činnosti | |
Kateřina Rudolecká | |||
Markéta Tarrova | |||
10.4.2006 | Martin Hoffmann | 1. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Brněnský šejkr | |
Ivo Cach | 2. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Brněnský šejkr | ||
31.3. - 1.4.2006 | Phillip Tihelka | 3. místo v celostátní jazykové soutěži hotelových škol - Poděbrady | |
Lenka Heřmánková | |||
21.3.2006 | David Smrčka | 1. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Hanácký pohár - Prostějov | |
Martin Hoffmann | 2. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Hanácký pohár - Prostějov | ||
Ivo Cach | 1. místo v kategorii profi v barmanské soutěži Hanácký pohár - Prostějov | ||
15.3.2006 | Martin Hoffmann | 3. místo v kategorii junior v barmanské soutěži "O pohár ředitelky školy" - Nový Jičín | |
Jan Liška | 1. místo v kategorii profi v barmanské soutěži "O pohár ředitelky školy" - Nový Jičín | ||
Ivo Cach | 3. místo v kategorii profi v barmanské soutěži "O pohár ředitelky školy" - Nový Jičín | ||
22.2.2006 | Martin Hoffmann | 1. místo v barmanské soutěži Ahol Cup - Ostrava |
1. místo Brněnský soudek 2018 |
1. místo Brněnský soudek 2018 |